Haber

Teknik Direktör Oğuzhan Arslan: “Takımın dengesini korumak yıldız transferinden daha önemli”

Güney Amerika’da oyuncu temsilcisi konumunda olan teknik direktör Oğuzhan Arslan, kulüplerin yıldız transferinden çok takım dengesini korumayı hedeflemesi gerektiğini belirtti.

Türkiye’de birden fazla yabancı ve gurbetçi futbolcuyu temsil eden futbolcunun menajeri Oğuzhan Arslan, transferlerde önemli noktaya dikkat çekti. Geçen yılın 7 ayını Güney Amerika’da geçirdiğini belirten Arslan, “Sırasıyla Brezilya, Arjantin, Kolombiya ve Ekvador’da bulundum. Gittiğim ülkelerde birçok kulüp yetkilisiyle görüştüm ve bağlarımı güçlendirdim. Ekvador’da Emelec ve Brezilya’da Corinthians ile Türkiye’nin temsili konusunda anlaşmaya vardım.

“Önemli olan kadro istikrarını koruyacak şekilde grubu desteklemek”

Arslan, transfer sürecinin aceleye getirilmemesi gerektiğini belirterek, “Bütün bu görüşmeleri yaparken odaklandığım konu, transfer döneminin irdelenmesi ve sık sık dokunulmasıydı. Dönemin şansı. Yıldız oyuncular çok ilgi çekerken tanınmayan bir oyuncu daha çok katkı sağlıyor. Futbol dünyasında böyle durumlar çok oldu. Değerli olan kadro istikrarını korurken gruba destek olmak” dedi.

“Uzun planlarla çalışıyoruz”

Yurt dışında ve yurt dışında birçok oyuncuyla çalıştığını belirten Oğuzhan Arslan, “Futbolcu arkadaşlarımız için hep uzun planlar içerisinde çalışıyoruz. Oyuncularımızın her biri için en değerli kararları vermeye çalışıyoruz. İkili ilişkilerimiz güçlü olduğu için biz de çok başarılıyız.” ortak kararlar alın ve çok iyi seçimler yapın. Doğru planlama başarıya götürür” dedi. – İSTANBUL

altunhisarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu