Ekonomi

Bağlı Emeklilik fonları sağlar

2022 yılında sektördeki yüzde 77’lik artışa kıyasla yüzde 97’lik fon büyümesi gerçekleştirerek sektör ortalamasının üzerinde büyüme oranı yakalayan Katılım Emeklilik, son 5 yılın getirileri alındığında da şampiyonluğu kimseye bırakmıyor. hesaba katmak. Son 5 yıllık verilere göre enflasyon yüzde 244,64 artarken, sektörde ortalama nominal getiri yüzde 287,3 oldu; Aynı dönemde Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. şubenin en yüksek getiri oranını yüzde 388,7 ile katılımcılarına sağladı.

2023 yılında riskleri yönetmek ve beklentileri karşılayabilmek için Katılım Emeklilik uzmanları tarafından daha dikkatli takip edilmesi önerilmektedir. Örneğin geçen yıl baz etkisiyle enflasyon oranlarındaki düşüş hisse senedi fonlarında yüksek getiri performansı gösterse de bu yıl aynı başarıyı tekrarlamak zor görünüyor. İşte böyle dönemlerde, İştirak Emeklilik’i fon gelirlerinde şampiyon yapan uzman fon yöneticilerimizin tavsiyeleri değerlidir. Değerli ortaklarımız, fon bültenlerimiz ve web sitemiz gibi dijital kanallar aracılığıyla gerekli uzman tavsiyelerine sürekli erişime sahiptir.

KATILIM EMEKLİLİK TAŞINABİLİR YENİLENMİŞ

Uzun süredir hem çalışanlarının hem de kullanıcılarının birçok talebini online olarak karşılayabilen İştirak Emeklilik, teknolojik altyapısına yenilenen Katılım Emeklilik cep telefonunu ekledi. Müşterilerden alınan geri bildirimler ışığında yeniden tasarlanan uygulamanın ilk versiyonu katılımcıların kullanımına sunuldu. Ek özellikler eklenerek geliştirilmeye devam edilen yeni taşınabilir uygulama, katılımcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya ve mobil ortamda benzersiz bir deneyim sunmaya yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu